niedziela, 29 maja 2016

Powiedz STOP wypadaniu włosów i weź udział w kuracji Cece Med!

"Wypadanie włosów to problem wielu kobiet. Gdy na głowie jest ich coraz mniej, a na ubraniu, szczotce i na podłodze w łazience coraz więcej, łatwo wpaść w panikę. Linia Cece MED Stop wypadaniu włosów powstała z myślą o kobietach zmagających się z tym problemem." Przytoczony cytat to fragment broszury dotyczącej akcji "Polki mówią STOP wypadaniu włosów!" Cece Med. Jeśli jesteś ciekawa, jaką rozwiązanie przygotowała marka, zapraszam dalej.


Cece of Sweden to 21 lat doświadczenia w dbaniu o włosy Polek. W  produktach przeciw wypadaniu włosów jest aż 16 składników aktywnych - wsród nich biotyna, witaminy E i B6, keratyna, proteiny ryżu i białego łubinu oraz żelazo - które mają skutecznie wesprzeć Cię w walce o gęste zdrowe włosy. Kuracja, która proponuje Cece Med to 3 miesiące, w czasie których towarzyszyły będą Ci szampon i odżywka, ampułki i lotion do skóry głowy.

 


Szampon Stop Hair Loss przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji włosów słabych i skłonnych do wypadania. Odżywka, podobnie jak szampon, o specjalnej lekkiej nie obciążającej włosów formule, regeneruje włosy sprawiając, że stają się mocniejsze i bardziej odporne na wypadanie. 

Ampułki - wcierane w skórę głowy - mają za zadanie stymulować porost nowych włosów. Na duży plus oceniam opakowanie wykonane z plastiku, nie ze szkła, dzięki czemu jest wygodne i bezpieczne w użyciu. Dostępne jako kuracja tygodniowa lub miesięczna ( 5 x 7 ml lub 30 x 7 ml).Zadaniem lotionu jest podtrzymanie stymulującego efekty ampułek. W przeciwieństwie do ampułek lotion zostawiamy na skórze głowy bez spłukiwania. Z myślą o komforcie użytkowników producent zadbał, by butelka zakończona była aplikatorem. 


I najważniejsze - jeśli czujesz, że problem wypadających włosów dotyka także i Ciebie, koniecznie weź udział w akcji Polki mówią STOP wypadaniu włosów. Wejdź na stronę akcji (KLIK!) i odpowiedz na pytanie, co sprawia, że czujesz się piękna. 100 najciekawszych odpowiedzi zostanie nagrodzonych kuracją przeciw wypadaniu włosów.  Powodzenia! 4 komentarze:

Daj znać, co o tym myślisz :-)