piątek, 2 listopada 2012

Stila, błyszczące trio ;-)

Po błyszczące kolorowe trio marki Stila sięgam zwykle wtedy, kiedy mam ochotę na doskonale dopasowane do siebie, mocno skrzące odcienie brązu, brzoskwiniego różu i szampańskiej kości słoniowej. Zestaw o nazwie Bronze Glow świetnie nadaje się do wykreowania iście wieczorowego makijażu powiek. 
 
Stila, Eye Shadow Trio, Bronze Glow

Cienie są dobrze napigmentowane, brąz jest intensywny i głęboki, jasne kolory lśniące i migotliwe, a wszystkie trwałe i nie blaknące wraz z upływem czasu.


 Stila, Eye Shadow Trio, Bronze Glow - swatch 

Cały zestaw mocno lśni, ale jedynie w najjaśniejszym odcieniu drobinki brokatu są zauważalne i niestety czasem lekko osypują się na policzki. Mimo tej niedogodności nie rezygnuję z niego, bo pięknie rozświetla makijaż oka, a w karnawałowej wersji nawet i policzków ;-)

Cienie dostępne są w trzech zestawach kolorystycznych, stanowiących różne wariacje na temat brązu, pereł i złota.  Pojemność cieni jest ogromna, bo aż 5 gramów, co czyni je praktycznie niezużywalnymi i być może w jakiś sposób usprawiedliwa wyjściową cenę ok 28$. Na szczęście można je upolować znacznie taniej na Strawberrynet.com i taką drogę kupna znacznie bardziej polecam ;-)


6 komentarzy:

Daj znać, co o tym myślisz :-)