wtorek, 18 września 2012

Hean, I love nail enamel - 408

Mało lakierowa ze mnie dziewczyna, mam kilka sprawdzonych pastelowych, stonowanych kolorów, z których chętnie korzystam (szeroki wybór: od różu aż po róż), ale czasem los postawi na mojej drodze coś bardziej kolorowego i aż kusi, by to wypróbować ;-)
 
Hean, 408

Lakier marki Hean z serii o wdzięcznej nazwie I love nail enamel zamknięty jest w zgrabnej buteleczce, o pojemności 6 ml; dla mnie jest ona wystarczająca i stwarza nadzieję, że kiedyś uda mi się go zużyć.
 
Hean, I love nail enamel, 408

Ciemnoturkusowy kolor jest intensywny i dobrze kryje już przy drugiej warstwie. Kremowe wykończenie podkreśla moc koloru, a mały, ale gęsty pędzelek ułatwia malowanie bez smug ;)


Hean, 408

Trwałość? Przyzwoita, po dwóch dniach lekko ścierają się końcówki, choć oczywiście wiele zależy od tego, co robimy dłońmi. Cena jest zachęcająca, bo niespełna 4 zł. Z dostępnością bywa różnie, ale zawsze można posiłkować się zakupami w internetowym sklepie producenta, bądź skorzystać z umieszczonej przez niego listy sklepów gdzie kupić ;-).


2 komentarze:

  1. Kolor śliczny, buteleczka fajna. Szkoda, że po dwóch dniach się już ściera, bo przy moich zdolnościach to pewnie po pierwszym dniu byłby starty, ale cena na tyle atrakcyjna, że można się skusić :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Fajny kolor chociaż nie lubię niebieskości na paznokciach. Zapraszam do mnie

    OdpowiedzUsuń

Daj znać, co o tym myślisz :-)